Warsztaty z serii:

Wsparcie i regeneracja w pracy prawnika/czki

Prawnicza wymiana doświadczeń.

Jak radzić sobie z codzienną presją i stresem w pracy prawnika? Jak nie stracić motywacji do pracy i wzmocnić się, korzystając z doświadczenia innych? 

Celem szkolenia jest skonfrontowanie własnych doświadczeń zawodowych z doświadczeniem innych prawników/czek, mierzących się z tymi podobnymi trudnościami. Presja czasu, wszechobecny stres, często doznawane poczucie bezradności czy frustracji działają na nas obciążająco i jednocześnie demotywująco. Jako praktykujące prawniczki wiemy, że nasze odczucia nie są odosobnione i że większość z nas na co dzień mierzy się z emocjonalnie trudnymi sytuacjami, które wpływają na nasze samopoczucie i bieżące funkcjonowanie. Zawody prawnicze mają bowiem to do siebie, że niezależnie czy wykonujemy je w małej jednoosobowej kancelarii czy dużej korporacji, dźwigamy na sobie obciążenia psychiczne związane z odpowiedzialnością za los drugiego człowieka. Jesteśmy także łącznikiem między klientem a sądem czy kontrahentem biznesowym, na którego nasi klienci w naturalny sposób przenoszą własne emocje.

W ramach prowadzonego szkolenia odpowiemy na pytanie, jak radzić sobie z tymi wszystkimi emocjami w taki sposób, by nie stracić motywacji do pracy i pomóc sobie w zwalczaniu często pojawiającego syndromu wypalenia zawodowego. W konsekwencji, w trakcie szkolenia dowiemy się przede wszystkim jak na co dzień wzmacniać siebie i nauczyć się regenerować w sposób, który pozwoli na posiadanie zdrowej bariery ochronnej.

W oparciu o przykłady praktyczne, pod okiem doświadczonych psychologów, rozumiejących specyfikę pracy w zawodach prawniczych, uczestnicy i uczestniczki szkolenia zdobędą wiedzę na temat odczuwanych emocji, ich przyczyn, sprawdzonych sposobów radzenia sobie z nimi.

Termin

27.05.2023 sobota STACJONARNIE, 19.11.2022 sobota STACJONARNIE

861.00 

Szkolenie prowadzone jest metodą mieszaną: wykładową i warsztatową – aktywną.

Ukończenie szkolenia potwierdzone jest certyfikatem wystawionym przez Szkołę Dobrego Prawa.

Czas trwania szkolenia:

8 godzin szkoleniowych (po 45 min. każda), 2 przerwy na kawę/herbatę oraz przerwa obiadowa

Cena szkolenia: 861.00 

W cenie mieszczą się materiały szkoleniowe.

27.05.2023 sobota STACJONARNIE
861.00 

Dostępne

Wyczyść

Prowadzący:

Daria Drab

Daria Drab – psycholog, terapeuta rodzinny, diagnosta w sprawach rodzinnych. Ukończyła społeczną psychologię kliniczną i specjalizację z psychologii traumy i interwencji kryzysowej na SWPS. Na co dzień zawodowo zajmuje się pomocą psychologiczną rodzinom w kryzysie związanym z rozstaniem, od wielu lat prowadzi mediacje rodzinne związane z opieką nad małoletnimi. Od 2009 roku prowadzi szkolenia dla profesjonalistów (psychologów, pedagogów, prokuratorów, sędziów, kuratorów nauczycieli i pracowników socjalnych), głównie zajmuje się tematyką przemocy wobec dzieci i dorosłych, kryzysów sytuacyjnych i rozwojowych, współpracą interdyscyplinarną. W ramach działalności szkoleniowej i edukacyjnej współpracowała z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, towarzyszeniem OPTA Ministerstwem Sprawiedliwości, Urzędem m.st. Warszawy, Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej. Autorka publikacji na temat ochrony praw dzieci pokrzywdzonych przestępstwem przemocy i wykorzystywania seksualnego oraz publikacji związanych ochroną praw dzieci uczestniczących w procedurach rozwodowych. Brała udział w międzynarodowych projektach związanych z ochroną praw dzieci.

Kontakt

Telefon

Karolina: 693 52 87 93     Marta: 501 28 44 29

Email

kontakt@szkoladobregoprawa.pl

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.