Warsztaty

  • Wsparcie i regeneracja w pracy prawnika/czki

    Celem szkolenia jest skonfrontowanie własnych doświadczeń zawodowych z doświadczeniem innych prawników/czek, mierzących się z tymi podobnymi trudnościami. Presja czasu, wszechobecny stres, często doznawane poczucie bezradności czy frustracji działają na nas obciążająco i jednocześnie demotywująco. Jako praktykujące prawniczki wiemy, że nasze odczucia nie są odosobnione i że większość z nas na co dzień mierzy się z emocjonalnie trudnymi sytuacjami, które wpływają na nasze samopoczucie i bieżące funkcjonowanie. Zawody prawnicze mają bowiem to do siebie, że niezależnie czy wykonujemy je w małej jednoosobowej kancelarii czy dużej korporacji, dźwigamy na sobie obciążenia psychiczne związane z odpowiedzialnością za los drugiego człowieka. Jesteśmy także łącznikiem między klientem a sądem czy kontrahentem biznesowym, na którego nasi klienci w naturalny sposób przenoszą własne emocje.

Kontakt

Telefon

Karolina: 693 52 87 93     Marta: 501 28 44 29

Email

kontakt@szkoladobregoprawa.pl

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.